“Umutsuz Ev Kadınları” yıldızı Eva Longoria İspanya’ya taşınıyor

49 yaşındaki ABD’li oyuncu ve yönetmen Eva Longoria, kocası José Bastón’la (56) geçici olarak İspanya’ya taşınacağını doğruladı.

Ünlü isme yakın bir kaynak, Page Six’e yaptığı açıklamada, taşınmanın kalıcı olmadığını belirterek, “Bu yılın ikinci yarısında orada çalışarak çok zaman geçirecek” dedi.

Çiftin İspanya’nın Marbella kentinde yaşayacağı öğrenilirken geçici olarak kullanmayı planladıkları evlerini 2023’te satın aldıkları bildirildi. 

Oyuncu, Ocak 2024’te Hello! ile yaptığı röportajda “Burası benim vaham, cennetim. Burada olmadığım zamanlarda durmadan çalışıyorum.” ifadelerini kullandı.

Longoria, birçok yatak odasının yer aldığı mega malikanesini anlatırken “Burası bir tatil evi ve annem, kız kardeşlerim ve onların çocukları geliyor. Ve tabii ki büyük bir mutfak var.”

“Bütün evlerimde, ben yemek pişirirken herkesin bir arada oturup bir kadeh şarap içip bir şeyler atıştırabileceği kocaman bir adaya sahip bir mutfağım var. Mutfağı seviyorum, burası her zaman evin kalbidir. Ve buradaki de hepsinden iyisi.” şeklinde konuştu.

Ayrıca evin etrafında bir bahçe ve yüzme havuzunun bulunduğunu da ekledi.

Longoria, “ailesinin yarı zamanlı yaşayabileceği mükemmel bir yer” olan mülkü tam beş yıl boyunca aradıktan sonra satın aldığını açıkladı.

Mülkü satın aldıktan sonra evini, açık renkli dış ve iç mekana uyum sağlayacak şekilde bej, krem ve beyaz mobilyalarla dekore etti.

Bu arada emlakçıya göre Longoria ve Bastón’un Beverly Hills, Kaliforniya’daki malikanesi, fiyatı geçen yıl yaklaşık 23 milyon dolardan 19 milyon dolara düşmesine rağmen hala piyasada.

1,4 dönümlük mülkte sekiz yatak odası ve sauna, ev sineması, spor salonu, tenis kortu ve sıcaklık kontrollü şarap odası gibi lüks özellikler bulunuyor.

Evin konumu, geniş bir arazide yer alması ve her tarafının ağaçlarla kaplı olması nedeniyle bol miktarda mahremiyet sunuyor.

2016 yılında evlenen çiftin, 2017 yılında 13 buçuk milyon dolara satın aldıkları mülkü sattıklarında kar elde etmeleri bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x