Bayburt Belediyesi Başaran Bilek Güreşi Kulübü Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’ndan Madalyalarla Döndü

Bilek Güreşi Sporunda Bayburt’un gururu olan Bayburt Belediyesi Başaran Bilek Güreşi Kulübü Samsun’da gerçekleşen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’ndan madalyalarla döndü.

Şampiyona sonrası Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse, Türkiye Bilek Güreşi Federasyonu Bayburt İl Temsilcisi ve Belediye Başaran Bilek Güreşi Kulübü Başkanı İsmet Çakal, Kulüp As Başkanı Zafer Saka, Kulüp Antrenörü Tuncay Başaran ve sporcular Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundular.

Ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkan Pekmezci, derece elde eden sporcuları altınla ödüllendirdi.

Sporcular ise Başkan Pekmezci’ye kendilerine gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyarette yer alan sporcuların elde ettikleri dereceler ise şöyle: Büyükler kategorisinde 100 kiloda Tuncay Başaran Türkiye Şampiyonu, 85 kiloda Berkan Karakaşoğlu ile 75 kiloda Emirhan Yıldızoğlu Türkiye ikincisi, 60 kiloda Bedri Demirci Türkiye üçüncüsü,

18-23 Yaş Arası Süper Gençler Kategorisinde 80 kiloda İsmail Hakkı Saka ile Muhammed Emin Kaya Türkiye üçüncüsü, 90 artıda Abdulkadir Mıcık Türkiye üçüncüsü, Masterlar kategorisinde ise Ünal Türker Türkiye Şampiyonu oldu. – BAYBURT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x